TianDe - България
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TianDe - България

Козметиката TianDe е колекция от средства за Вашето здраве и красота, създадени въз основа на хилядолетно изпитани рецепти на източната медицина, върху изцяло природна основа, от най-съвременните козметични технологии. Козмецевтика.
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Набирам дистрибутори на ТианДе - ексклузивна козметика...

Go down 
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 17
Join date : 23.04.2012
Местожителство : bg

Набирам дистрибутори на ТианДе - ексклузивна козметика... Empty
ПисанеЗаглавие: Набирам дистрибутори на ТианДе - ексклузивна козметика...   Набирам дистрибутори на ТианДе - ексклузивна козметика... EmptyСря 02 Май 2012, 17:35

TianDe - козметика за красота, здраве и доходи.
Днес искам да Ви насоча към една изключително интересна възможност за доходи:

Всеки знае, че козметика е имало още по времето на Клеопатра, има днес, а и в бъдеще ще има - гарантирано. А още повече ако тя е нова, натурална козметика, хит на международния пазар, а сега вече навлиза и у нас. Препоръчвам Ви да се запознаете с необходимото внимание:

Защото това е чудесен и реален план за интересен живот. Присъствах на второто откриване на офис в страната, с нагледна демонстрация на различни процедури - интереса беше изключително голям и не ми се вярва да искате да изпуснете тази възможност за дългосрочни доходи - допълнителни или основни.

Набирам спешно (за цялата страна) местни представители на ТианДе - ексклузивна козметика за красота, здраве и … отлични доходи. Налични са над 700 прекрасни продукта ("от главата до петите") на изцяло натурална основа, по древни, доказани източни рецепти и на добра цена. Качеството е отлично.

Компанията TianDe току-що навлиза у нас и е подготвила за Вас чудесен план за доходи, като:
- 35% начална отстъпка за Вас от цената на продуктите по каталога, веднага след като се регистрирате и
- 54% надценка, ако продавате надребно в магазин или през интернет;
- още от 5% до 37% доход от стойността на поръчките, които правят хората след Вас и
- още до 15% ако откриете офис за Вашия регион. Не е ли супер!

Мен ако питате - работа мечта, стига да сте инициативни сега! И най-добрата част е, че регистрацията Ви е НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНА! Не виждам причина да не се възползвате и най-малкото - да опитате. Пак повтарям, фирмата току-що навлиза в България (досега се развива изключително успешно в 7 други европейски държави), което е предпоставка да си осигурите много добра позиция и редовни доходи за напред, ако подходите сериозно и бързо.

Изпращам Ви директния линк за регистрация оттук или копирайте този адрес:
http://my.tiande.ru/anketa-free-open?ref_link=4374f44ca96bfbc043034f645b0a312e
Трябва малко да поизчакате, за да се отвори страницата с формуляра (има го и на български език - знаменцето горе вдясно).

Ако правилно отворите горния линк, номера ми ще излезе автоматично и остава само да си попълните данните и да потвърдите името ми - Ина. Но ако преминете на български език (знаменцето горе, в дясно), попълнете своите данни, номера ми - 5203892 и потвърдете името ми - Ина. Внимание - след регистрацията ще получите линк за активизация по e–maila, който трябва да кликнете.

И веднага след това ме уведомете на e–mail: tiande@abv.bg Щом Ви видя в структурата си, значи всичко е коректно и точно и веднага ще Ви изпратя безплатно пълен комплект за незабавно започване с постъпкови указания за следване, в т.ч. е-каталог, ценова листа (клиентска и представителска), начини на доставка, условията, отстъпки, структура, форум за дистрибуторите и ГОТОВ ПЛАН за незабавно действие.

Регистрирайте се след мен и да действаме. Времето е важно! Шансът е с Вас!
Върнете се в началото Go down
https://tiande.bulgarianforum.net
 
Набирам дистрибутори на ТианДе - ексклузивна козметика...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Плацентарна козметика от компаният Тианде (Placentarna kozmetika ot kompania TianDe)
» TianDe код 80903: Лак за нокти Pro Visage, 15 ml, Цена: 22,20 лв (14,40 лв - за дистрибутори).
» TianDe – козметика за вашата природна красота и здраве.
» Понятия и термини по маркетинг плана на компания TianDe / Тианде.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
TianDe - България :: За компанията TianDе :: Тианде - добър източник за доходи и бизнес.-
Идете на: